Zapraszam do podzielenia się opinią o naszej firmie

 

Swoją opinie możesz zostawić klikając w poniższy przycisk.

ewa daczkowska
ewa daczkowska
2024-03-12
Bardzo pomocni, jasne odpowiedzi na moje mnóstwo pytań. Pytania + odpowiedzi + jasne warunki= skorzystałam. Polecam
Andrzej
Andrzej
2024-03-11
Polecamy ekipę Radek Legal. Na duży plus zasługuje komunikacja, już od pierwszego kontaktu. Z wielu wykonawców, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać szukając ekipy do remontu mieszkania, to z Nimi można było się swobodnie dogadać, dopytać o szczegóły i wprost uzyskać wycenę i informacje bez krzywych spojrzeń i owijania w bawełnę. Cała współpraca podparta solidną umową i fakturami - jak na dobrą firmę przystało. W trakcie prac komunikacja zachowana cały czas telefonicznie i przez WhatsApp - wszystkie pytania, oraz postęp prac wysyłane na bieżąco, wraz ze zdjęciami - świetna sprawa, przypuszczam, że pozwoliło to uniknąć wielu nieporozumień. Panowie wykonali: - równanie ścian płytami GK, - ścianki działowe, - sufity podwieszane, - szpachlowanie, szlifowanie, przygotowanie wszystkiego pod malowanie, - wylewki samopoziomujące, - przeróbki instalacji hydraulicznej, - kładzenie płytek (małych i dużych), - biały montaż w WC i łazience, Wszystkie prace w terminie, zrobione dokładnie, widać że przykładali się do szczegółów. Korzystają z nowoczesnych rozwiązań i sprawdzonych materiałów. Panowie tolerancyjni na nasze okazjonalne niezdecydowanie przy pierwszym poważnym remoncie, wszystko spokojnie przyjęli i potrafili doradzić. Ewentualne uwagi też zaakceptowane i szybko korygowane tak, żeby wszyscy byli zadowoleni.
Aleksandra Szulc
Aleksandra Szulc
2024-02-18
Firma budowlana godna polecenia, wykończenie wnętrza na bardzo wysokim poziomie. Zawsze z pełnym zaangażowaniem i podejściem do klienta.
Wiktori a
Wiktori a
2024-02-18
Najlepsi z najlepszych
Anna Gasińska
Anna Gasińska
2024-02-18
Fachowa obsługa i doradztwo, terminy dotrzymane. Polecam!
Fabian Żakowiecki
Fabian Żakowiecki
2024-02-18
Rzetelna firma i pełen profesjonalizm. Cały czas w kontakcie z klientem. Jakość usług na najwyższym poziomie 👌
Anita Kozłowska
Anita Kozłowska
2024-01-19
Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Zleciłam im kompleksowe wykończenie wnętrza i nie żałuję tej decyzji. Firma wykazała się terminowością, wykonaniem zgodnie z ustaleniami, bardzo dobrym kontaktem, punktualnością, profesjonalnością, wiedzą technologiczną i doświadczeniem. Wszystkie prace zostały wykonane starannie i z dbałością o szczegóły. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Polecam firmę każdemu, kto szuka solidnej i rzetelnej firmy remontowej.
Maciek Pietrzko
Maciek Pietrzko
2024-01-05
Polecam
Mariusz Baberski
Mariusz Baberski
2023-11-06
Najbardziej profesjonalna firma budowlana z jaką miałem do czynienia. Zawsze w kontakcie. Zawsze na czas. Zdecydowanie polecam współpracę.

× Co możemy dla Ciebie zrobić?